Kursy w 2022r. – planowane

Tematy kursów w TortLove możecie poznać Państwo klikając w wybrany obrazek. Opisy dotyczą szkoleń organizowanych w roku 2022.

 

kwiaty z kremu

Kwiaty z kremu maślanego

“Kwiaty z kremu maślanego” to profesjonalne szkolenie skierowane dla osób chcących się nauczyć przygotowywać w pełni jadalne dekoracje kwiatowe na swoje torty. Kurs pozwala na poznanie podstaw przygotowywania kwiatów z kremu SMBC i naukę aranżacji dekoracji tortu klasycznego.

 


 

Tort dwupiętrowy – od podstaw

 

Dwupiętrowy tort od podstaw to techniczne szkolenie przeznaczone dla osób początkujących lub średnio zaawansowanych, które chcą nauczyć się jak złożyć tzw. “piętrusa” od a do z w sposób najbardziej efektywny, szybki, stabilny i efektowny.

 


Malowanie tortów – technika mieszana

 

Malowanie tortów pokrytych kremem to fantastyczna alternatywa dla standardowych tortów z opłatkami. Naucz się jak tworzyć wyjątkowe rękodzielnicze torty! Spraw by były one niepowtarzalne i odróżnij się od swojej konkurencji. Pokażemy Ci, że nawet jeśli nie masz zdolności malarskich możesz z powodzeniem wykonywać torty, które Cię wyróżnią!

 


Tort “kwadratowy”

Tort “kwadratowy” to techniczne szkolenie, które ma na celu pokazanie jak stworzyć tort w kształcie prostopadłościanu. Szkolenie jest przeznaczone dla osób początkujących i średniozaawansowanych.

 


Tort trzypiętrowy – podstawy, składany do przewozu w całości

“Tort trzypiętrowy – podstawy” to techniczne szkolenie przeznaczone dla osób początkujących lub średnio zaawansowanych, które chcą nauczyć się jak złożyć wielopoziomowy tort od a do z w sposób najbardziej efektywny, szybki, stabilny i efektowny. Tort przygotowywany jest w sposób, który umożliwia przewóz tortu w całości nawet na większe odległości (bez przewożenia w częściach)

 


Szkolenie indywidualne – wybierasz czego chcesz się nauczyć a my skroimy szkolenie dokładnie pod twoje wymagania

 


  Jeśli chcesz zapisać się na szkolenia cukiernicze lub dekoratorskie GRUPOWE:

 • Sprawdź nasz aktualny terminarz –
  Na 2021r. BRAK WOLNYCH MIEJSC NA SZKOLENIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE

  TERMINARZ NA 2022R. POJAWI SIĘ NA STRONIE 08.11.2021r. (zapisy ruszają 08.11.21r.)

  OSOBY ZAPISANE NA NEWSLETTER OTRZYMAJĄ GO 03.11.2021R. (zapisy ruszają 04.11.21r.)

 

 

 • W tytule prosimy o podanie daty, miejsca szkolenia oraz tematu kursu. Czas odpowiedzi może wynieść do 72h.

Nie przyjmujemy zapisów przez facebooka, instagram’a czy innymi drogami niż mail na powyższy adres!

Aby zapisać się na kurs konieczna jest akceptacja regulaminu szkoleń oraz wpłata zadatku w kwocie 200 zł.

REGULAMIN SZKOLEŃ jest przekazywany kursantom PRZED zapisem.

Prosimy koniecznie o jego dokładne przeczytanie, ponieważ akceptacja regulaminu i zapisanie się na kurs oznacza zawarcie umowy na świadczenie usługi szkoleniowej.

W odpowiedzi otrzymasz informację czy jest wolne miejsce na wybrany kurs i wszystkie instrukcje zapisu (prosimy cierpliwość – odpowiadamy na wiadomości w terminie do 72h)

Jeśli chcesz zapisać się na szkolenia cukiernicze lub dekoratorskie INDYWIDUALNE:

 • zastanów się jaki zakres szkolenia Cię interesuje.
 • pamiętaj, że kursy indywidualne odbywają się WYŁĄCZNIE w naszej siedzibie w Krakowie.
 • jeśli chcesz uzyskać informację o cenach i zapisać się na kurs napisz do nas wiadomość na szkolenia.tortlove@gmail.com opisując czego chciałbyś się nauczyć na kursie (prosimy o cierpliwość – odpowiadamy na wiadomości do 72h,ale może się zdarzyć, że ten czas się wydłuży)