Bt21 Tort dla fana BTS

Nie ukrywajmy, jako osoby tworzące torty spotykamy się z przeróżnymi tematami przewodnimi. Bywają Elzy, Barbie, Minecraft czy inne. Do nich już jesteśmy przyzwyczajeni 🙂 Jednak tym razem zaskoczenie było spore,bo takiej tematyki się nie spodziewaliśmy. BT21 i tort wykonany dla fana BTS. Dla osób,które jak my na początku zastanawiają się o co chodzi krótkie wyjaśnienie.

BTS to koreański zespół K-popowy (możecie kojarzyć ich z wielu hitów lub z afery w popularnej śniadaniówce 😉 ). Natomiast BT21 to seria postaci stworzonych przez tych uroczych chłopaków. Nie wiem czy wiecie,ale na Instagramie ich profil śledzi 26,5 mln ludzi a profil tych słodkich zabawek 5,2 mln – nieźle co? 🙂

Wracając do sedna – stworzyliśmy tort z dwoma figurkami z masy cukrowej. Van (biało szary) miał ok.25 cm wysokości a Mang ok.14 cm.
Na torcie znajdują się ręcznie malowane kremem postaci pozostałych członków BT21.

BT21 tort to trzy piętra obłożone kremem a w środku dwa smaki.
Najwyższe piętro i piętro średnie to smak kokosowy z białą czekoladą i malinami. Najniższe piętro to smak,który ostatnio króluje w waszych zamówieniach – pistacja i maliny.

Technicznie tort do wykonania nie był wyjątkowo trudny choć musimy przyznać – mamy wprawę i dlatego ciężko nie było. Natomiast trzeba było się pilnować,bo dekoracja nie zawiera żadnych elementów,które mogłyby ukryć ewentualne niedociągnięcia. Tutaj ważna była precyzja i takie otynkowanie tortu,by był idealnie równy, idealnie prosty i żeby bez problemu dotarł na miejsce imprezy (kto zna krakowskie drogi ten wie,że konstrukcja musi wytrzymać spore przeciążenia 😉 )

Jeśli chcielibyście się nauczyć jak malować tego typu rysunki przy użyciu kremu maślanego i masła kakaowego to zapraszamy Was na szkolenia z tego tematu – LINK
A jeśli problemem dla Was jest złożenie takiego tortu tak by przetrwał każdą trasę i dojechał w całości to polecamy jedno z dwóch szkoleń:
LINK – Tort dwupiętrowy grupowy
LINK – Tort trzypiętrowy indywidualny

BT21 Tort dla fana BTS
BT21

Facebook – odwiedź nasz profil : LINK

Dodaj komentarz