Baletnica – tort malowany ręcznie, z kwiatami z kremu maślanego

Baletnica – tort spersonalizowany.
Tym razem wśród wielu realizacji znalazł się ten tort. Tort który skradł nasze serce. Wykonany został dla miłośniczki baletu, nie do końca w tradycyjnej formie.

W środku wasze ulubione zestawienie smakowe – jasny biszkopt, krem z palonych migdałów, krem waniliowy z malinami i krem… a jakże – pistacjowy! Wszystko wykonane na bazie naturalnych składników, z własnoręcznie mielonych pistacji i migdałów, bez grama śmietany czy mascarpone a jednak lekkie i wyjątkowo smaczne. Bardzo nas cieszy,że wybieracie nasze torty mimo,że nie są to popularne ostatnio kremy oparte właśnie na bazie śmietany. Nasze kremy są idealne na każdą porę roku i w lecie pozwalają nam cieszyć się stabilnością i odpornością na wysokie temperatury, a są przy tym bardzo delikatne i aksamitne.

Z zewnątrz tort jest pokryty kremem. Falbanki i bukiet oraz malunek wykonane są ręcznie również z kremu,czyli w stu procentach jadalne. Staramy się by nic w naszych tortach nie było rzeczy,których nie można zjeść. Dlatego właśnie popularne kwiaty tzw.żywe przyniesione z kwiaciarni nie goszczą na naszych tortach. Zamiast nich wykonujemy dla Was kwiaty z kremu, płatek po płatku, listek po listku 🙂

Jak wiecie – kochamy torty malowane,bo dają nam one niesamowitą możliwość spersonalizowania tortu specjalnie dla Was. To nie jest wydruk na masie cukrowej czy opłatek a ręcznie wykonany malunek,którego nikt nie powtórzy. Jeśli chcecie by wasze torty nie były kolejną kalką z innego tortu i traktujecie go jako ważny element waszych uroczystości to polecamy je z całego serca – są gwarancją wyjątkowości i prawdziwego efektu wow!

Inną naszą realizację tortu malowanego możecie zobaczyć tutaj:
KLIK 🙂
lub na naszym instagramie:
KLIK 🙂

Baletnica
Tort spersonalizowany
Tort malowany
Tort malowany ręcznie
Falbanka z kremu

Dodaj komentarz